• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• 4 września br. zaingurowaliśmy rok szkolny - 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w Kościele Parafialnym. O godz. 9.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek. Szkolną społeczność  powitała pani dyrektor Aleksandra Hałaczkiewicz życząc powodzenia i wytrwałości na nadchodzące 10 miesięcy pracy i nauki.
          Szczególnie gorąco witaliśmy 26 uczniów klasy pierwszej, którzy rozpoczęli swoją edukacyjną przygodę w szkole podstawowej.

• TRENINGI PIŁKI NOŻNEJ

• W związku z organizacją przez Gminę Strzelce Wielkie treningów piłki nożnej, informujemy, że spotkanie organizacyjne z rodzicami dla rocznika 2013-2014, odbędzie się w dniu 11 września 2023 r. (poniedziałek) o godz. 17:00, na stadionie sportowym w Strzelcach Wielkich.

Trener: Pan Paweł Pietruszka.